KONST / Litografier / Färglitografi 7437022
nr 743 7022
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Färglitografi , Salvador Dalà (1904-1989), "the toad", 1966, E. A, signerad DalÃ, motivets mått: 51x39
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
6.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 27 februari 2012
kl 18:18:24
24/2 18:53:16
27 feb